Live Price

Crypto Coin Announcement Live Price

Breaking News

Gold ​​Stablecoin, Altinzi Kolay Yollarla Kaydet

Teknolojik gelişmeler herkesin her şeyi kolayca yapmasını sağlayabilir. Bu, mevcut altın fiyatlarına dönüştürülebilecek bir altcoin oluşturmak için kripto para birimi projesinden tonlarca fikir üretiyor, Altının varlığı herkesin ona sahip olmasını istiyor ve eğer önceki günlerde altın Mahkota raja ve imparatoriçe için yapılıyorsa, şimdi Altın satın alarak sahip olmak isteyen herkese ait olabilir ve bir balıkçılık ve doğum günü hediyesinde hediye olarak kullanılabilir. Altın yatırımı, geçmişten bugüne kadarki en iyi seçenek.


Altın ve Kripto Para

Şeffaflık herkesi güvende hissettirir, çünkü tüm ödeme işlemleri Blockchain defteri, Altın gibi değerli varlıklarınızı saklamak için kullanımı kolay Altın istikrarlı paralar içinde depolanır, çünkü altın değeri artmaya devam eder ve bunu isteyen birçok insan, daha sonra Altın istikrarlı paralar istiyorum Altın sahip olmak için her şeyi kolaylaştırır. Kararlı bir altın parayla, kasanın içindeki gerçek bir formda zaten Altın var.

Blockchain Ethereum ve ERC-20 tokenlerinin standardizasyonu ile, istikrarlı GOLD paraları kasa içinde eşdeğer miktarda altın içerir. Blockchain ağındaki dürüst bir güvenlik seviyesi, tüm verilerinizi anonim tutacaktır, bir altın mağazasını ziyaret ederek altın satın alıp satmanıza gerek yoktur.

Altın Mağazasını ziyaret ederek Altın aldığınız tüm bu nokta ve taşıdığınız paralardan endişe ediyorsanız, madeni para istikrarlıdır Altın sizin için bir cevap sağlar, Bitcoin ve Ethereum ile Altın paralara sahip olabilirsiniz Fiziksel Altın tarafından tamamen garanti edilen, nasıl çalıştığını inceleyelim.

Örneğin, Şu anda, 10 gram altın değeri 50 $ 'dır, eğer altın paraları satın almak istiyorsanız, Bitcoin ile dönüşüm taktiğini aşağıdaki gibi kullanabilirsiniz: https://gold.storage/market


Digital Gold Yararları

Altın, fiyatı diğer altcoinler gibi yukarı veya aşağı gidemeyen istikrarlı bir para olabilir, kripto borsalarında kayıtlı altcoin gibi dev bir dökümü olmayacak, Altın paralar fiziksel Altın tarafından tamamen garanti edilmektedir ve zorunlu olmanız gerekmez Endişelenmek, çünkü bu madeni paraların hızlı değiş tokuşları ve bu madeni parayı desteklemekten hoşlanan ortakları var ve buradan ziyaret edebilirsiniz: https://gold.storage/

yüzde sıfır ücret ile Altın paraları teslim edin, eğer istikrarlı bir altın paranız varsa, Ethereum cüzdan adresini kullanarak işinizi denemenizi ve yapmanızı kolaylaştıracak herhangi bir yere gönderebilirsiniz.

Altın paraları yüzde sıfır ücretle teslim edin, eğer altın sabit bir bozuk paranız varsa, Ethereum cüzdan adresini kullanarak işinizi denemenizi ve yapmanızı kolaylaştıracak herhangi bir yere gönderebilirsiniz.

Altın paraların mülkiyeti, Altın varlıklarınızı güvende tutmanızı kolaylaştırır, bu nedenle altın için alışveriş yapmanın çok zor olduğunu düşünmeyin, çünkü akıllı sözleşme ethereum teknolojisi işleri daha kolay hale getirecektir.


Güvenlik Sağlamak ve Altın Almak ve Banka Içinde Saklamak Için Zaman Kaybetmeyin

Digital Gold projesi iyi bir İş Ortağı'nı kapsar ve etkinlik ekibi tarafından elde edilen başarıları görebilirsiniz ve ayrıca bu Projenin Yol Haritası


GOLD token topluluğu, jetonu hemen satın almak ve / veya satmak için Digital Gold Marketplace'i kullanabilir. Ana şirket aynı zamanda bir likidite sağlayıcısı olduğundan, kullanıcılar Ethereum'a dayalı olarak yıllık hizmet ücretleri ve işlemler için genel "gaz" maliyetinin yanı sıra hiçbir ek ücret ödemeden istedikleri kadar işlem yapabilirler.

Digital Gold projesi, herhangi bir crowdfunding çalışması yapılmadığı için ilk nakit teklifi değildir. Tüm işlemler kendi kendini finanse ettiği için, GOLD jetonunun her satın alınması, bir sözleşmeye dayanarak derhal ve akıllı bir fiziksel altın satın alınmasına yol açar.

Altın piyasasına küresel ilgi, borsada işlem gören altının (ETF) 100 milyar dolar eşiğini aşması olarak bilinir. GOLD jetonuyla, kıymetli metaller artık servet ve bir yatırım aracı saklama yönteminden daha fazlası olabilir. Blockchain ile altın artık her türlü işlem için bir ödeme aracı olarak kullanılabilir.


USEFUL LINK


AUTHOR INFORMATION
My Bitcointalk username: Batx_9999
Telegram: t.me/jtaccount2


LEGAL DISCLAIMER
İçerik yalnızca bilgilendirme amaçlıdır, yasal, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler gibi herhangi bir bilgiyi veya diğer materyalleri yorumlamamalısınız. Sitemizde bulunan hiçbir şey, CCA veya herhangi bir üçüncü taraf hizmet sağlayıcısı tarafından bu veya bu tür bir talep veya teklifin yasa dışı olacağı herhangi bir menkul kıymet veya diğer finansal aracı satın almak veya satmak için bir talep, öneri, onay veya teklif sunmaz. bu yargı yetkisinin kanunları.

No comments