Live Price

Crypto Coin Announcement Live Price

Breaking News

Digital Gold Ile Fiziksel Altın Satın Alın, Satın Ve Yatırım Yapın

Kriptomarkete yatırım yapmak her zaman yüksek bir kayıp riskiyle birlikte gelir, ancak Altın jetonu sadece okumaya devam ederken öğreneceğiniz herhangi bir jeton değildir. Dijital altın, binlerce yıldır bir ödeme ve yatırım yöntemi olarak kullanılan değerli metalin altının dijitalleştirilmesini amaçlayan altın zincirini blok zinciriyle birleştirmeyi amaçlayan blok zinciri tabanlı bir projedir.

Müşteriler, her bir madeni para, şirketin (DIGITAL GOLD LTD) kasalarında depolanan bir gram% 99.99 FINE gold'a eşit olan GOLD jetonunu hemen satın almak için platformu kullanabilir. Bu nedenle, jetonlar kullanıcıların parasal işlemler oluşturmak veya bir servet depolama yöntemi olarak kullanmak için dolaylı olarak altın kullanmalarını sağlar.


Üstün bir güven derecesi sağlamak için, GOLD jetonu aracılığıyla satın alınan tüm altınlar, BullionStar ile ortaklaşa olarak şirketin güvenli kasasında saklanır. Her GOLD ethereum akıllı sözleşmesi kullanılarak yayınlanır, dolaşımda bulunan tüm GOLD tokenleri bir Ethereum blok gezgini aracılığıyla onaylanır ve satın alınan bu tokenlerin% 100'ü fiziksel altınla kaplıdır. sayı, tüketiciler adına satın alınan ve çok BullionStar tabanlı güvenli bir kasada depolanan fiziksel altın değerine eşittir. Kullanıcılar BullionStar canlı denetim raporlarını doğrulayarak durum tespiti yapmakta serbesttirler. Bu itibarla, üçüncü taraf denetim raporu üçer aylık dönemler halinde düzenlenir ve böylece depolanan altının değerini doğrular. Website: https://gold.storage/

Bununla birlikte, Dijital Altın projesi, ilk parasal bir teklif değildir, çünkü kitle fonlaması çabaları uygulanmaz. Tüm operasyonlar kendi kendini finanse eder, bu nedenle GOLD token'in herhangi bir satın alınması, akıllı bir sözleşmeye dayalı fiziksel altın satın alınmasıyla sonuçlanır.


Neden GOLD Token Almalı

İlk olarak, bir stabilcoin. Jeton, altın spot fiyatının değerine sabitlenir, böylece kripto para piyasasında piyasa oynaklığına karşı korurken, aynı zamanda kullanıcıların uzun vadeli altın fiyatı yükseliş trendlerinden faydalanmalarına izin verir.

İkincisi, altına sahip olmak güvenli bir yoldur. GOLD Tokens ile müşteriler, GOLD'un satın alınması ve güvenliği ile ilgili güçlük çekmeden bu değerin yeşil yatırım vaadinden yararlanan fiziksel altının gururlu sahipleri.

Üçüncü olarak, yüksek likidite. token ihraç şirketi DIGITAL GOLD LTD, likidite tedarikçisi olarak da çalıştığı için müşteriler sınırsız altın jetonlarını her zaman her yerde kolayca satabilir veya satabilirler. Kullanıcıların, Digital Gold Marketplace veya iş ortağı borsaları aracılığıyla büyük miktarlarda tokenleri anında satın almalarına ve satmalarına izin verilir.

Dördüncü olarak, Sınırsız Satın Alma Sınırı. Önceki sistemden farklı olarak, GOLD'u küçük veya büyük miktarlarda satın alabileceksiniz ve satabileceğiniz veya satın alabileceğiniz dijital altın ölçüsünde üst sıra yok. Beşinci, 7/24 Müşteri Hizmetleri. 24 \ 7 hizmeti, GOLD Tokenlerinin satılmasını, satın alınmasını ve ticaretini sağlar.

Altıncı, altını özel olarak sahiplenmenin yolu budur. gizliliğin ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz, bu nedenle GOLD Jetonları ile yapılan işlemlerin onaylanması için hayati önem taşıyan tek e-posta hizmeti ile GOLD Jetonları ile alım, satım veya ticaret yapmak için herhangi bir kişisel veri sağlamak zorunda kalmaya kesinlikle gerek yoktur.

Yedinci, Çoklu cüzdan desteği. GOLD Jetonları, aşağıda listelenen farklı cüzdanlar tarafından desteklenir:
  • MyEtherWallet
  • MetaMask
  • Guarda
  • Defter Nano S
  • TrezorDigital Gold Özellikleri

Dijital altın pazarı, basit, etkili ve verimli bir alım / satım sistemini kolaylaştırmayı amaçlayan kullanıcı dostu bir pazardır, kullanıcılar zorluk çeken alıcılar için basit deneyimi kolaylaştırmak için 24 \ 7 müşteri destek sistemleri ile her zaman GOLD Token satın almalı ve satmalıdır. Ve kolayca değiştirin. Bu ekosistem aynı zamanda altının fiyatlarını ve dalgalanmalarını gerçek zamanlı olarak gösterir.

Düşük maliyetli hizmetler, değerli depolama ile ilgili sorunlarla uğraşmak zorunda kalmadan, banka içinde altın depolamanın fiyatına benzer. Ve hiçbir işlem masrafı olmadan GOLD Tokenleri ile sınırsız ödeme yapın. Website: https://gold.storage/

Tüm riskler dijital altınla tamamen değiştirilir, sigorta sözleşmesi şu anda dünyanın en büyük sigorta yüklenicileri olan Chubb sigorta şirketi tarafından sağlanıyor. Sigortalı altın, güçlü mülkiyet hakları nedeniyle mükemmel bir şekilde geçerli olabilecek Singapur'da saklanmaktadır. blockchain teknolojisinin siber risklere karşı güvenlik sağladığını söylemek de önemlidir.

Dijital altın piyasasında, her şey şeffaflık ve kolaylık ile ilgilidir. Üzerinde durulması gereken herhangi bir gizli ücret yoktur ve size tüm temel ticaret verileri sunulur. Digital Gold Marketplace'de yapılan her işlem herkes tarafından görülebilir.

Daha önce, bazı belgeleri doldurmak için altın alıcıları veya satıcıları gerekiyordu, ancak Dijital Altın Pazarı'nda, sadece bir tıklamayla satın alma veya satış prosedürü basitleşiyor ve dijital altın alırken belgelere gerek yok. Digital Gold Marketplace'e buradan erişebilirsiniz https://gold.storage/market Bu, gerçek altın varlığınız olan GOLD tokenini satın alabileceğiniz, satabileceğiniz veya aktarabileceğiniz bir caddedir.

USEFUL LINK


AUTHOR INFORMATION
My Bitcointalk username: Batx_9999
Telegram: t.me/jtaccount2


LEGAL DISCLAIMER
İçerik yalnızca bilgilendirme amaçlıdır, yasal, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler gibi herhangi bir bilgiyi veya diğer materyalleri yorumlamamalısınız. Sitemizde bulunan hiçbir şey, CCA veya herhangi bir üçüncü taraf hizmet sağlayıcısı tarafından bu veya bu tür bir talep veya teklifin yasa dışı olacağı herhangi bir menkul kıymet veya diğer finansal aracı satın almak veya satmak için bir talep, öneri, onay veya teklif sunmaz. bu yargı yetkisinin kanunları.

No comments