Live Price

Crypto Coin Announcement Live Price

Breaking News

Gold Stabilcoin, Altın Odemelerinizi Kaydedin ve Güvence Altına Alın

Blockchain teknolojisi genellikle değerleri depolamak ve depolamak için kullanılabilen merkezi olmayan, şeffaf, değişmez, paylaşılan ve bozulmayan bir veritabanı ağı olarak tanımlanır. Blockchain kullanımının ilk vakaları dijital para birimleriyle sınırlıydı.

Piyasa, dijital varlıkların depolanmasında ademi merkeziyetin getirilmesiyle özelliklerini tam olarak takdir etti. Bu kavram, merkezi yetkililerin depolanan verileri işlemesini engellediği için blockchain teknolojisinin başarısı için kritik öneme sahiptir.

Şeffaflık ağın genel güvenilirliğini geliştirirken, kriptografik destek oldukça güvenli ancak kârlı piyasa işlemlerine olanak tanır. Birkaç yıldır, blok zincirleri sadece kripto para birimi işlemlerini kaydetmek için kullanılmıştır.

Dünyanın en değerli dijital kaynağı olan Bitcoin'in hızlı başarısı ve hızlı büyümesi, dünyayı değerin çevrimiçi olarak güvenli bir şekilde saklanabileceğine ikna etti. Blockchain'e aşina olan çoğu insan bunun dünyadaki çoğu endüstriyi bozabileceğine ve devrim yapabileceğine inandığı için bu da bir dizi fırsat açtı.


Digital Gold, Altın ve Dijital Ekosistem Arasındaki Boşluğu Kapatmak Için Cesur ve Venilikçi bir Projedir

Altın ise, şirketin binlerce yıldır kullandığı en eski ticaret ürünlerinden biridir. Tarihinde altın birçok amaç için kullanılmıştır. Üstün bir ödeme, mal ve mükemmel stok değeri olduğu kanıtlanmıştır. Günümüzde altının bir ödeme aracı olarak yayılması azaldı, ancak insanlar düşük fiyat oynaklığı ve mükemmel para politikası depolama potansiyeli nedeniyle hala altın arıyor.

Altın almak, depolamak ve ticaret yapmak herkes için değildir. Karmaşık prosedürler ve yüksek satın alma gereksinimleri, genel nüfus tarafından altın kullanımını azaltmıştır. Ancak, önemi devam etmektedir ve altının küresel finans ve varlık piyasalarında önemli bir rol oynamaya devam edeceğine inanılmaktadır.

Digital Gold, altın ve dijital ekosistem arasındaki boşluğu kapatmayı amaçlayan cesur ve yenilikçi bir projedir. Bu belge, blockchain teknolojisinin, anlaşılması ve kullanımı kolay bir yöntem kullanarak altını değiştirmek, depolamak ve kullanmak için neden ve nasıl kullanılabileceğini açıklamaktadır. Web sitesi: https://gold.storage/


Kullanıcıların Yüksek Kaliteli Altınları Kolayca Satın Almasını, Satmasını, Ticaretini, Depolamasını Veya Aktarmasını Sağlar

Digital Gold projesinin temel amacı, kullanıcıların yüksek kaliteli altınları kolayca satın almasına, satmasına, ticaretine, depolamasına veya aktarmasına olanak tanıyan Ethereum ERC-20 tabanlı bir token oluşturmaktır. Bu eylemler, kullanıcıların anonimliklerini korurken, kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilir.

ERC-20 GOLD belirtecinin, şirketin kasasında tutulan fiziksel altınla kaplandığını belirtmek önemlidir. Likidite garanti edildiğinde, belirteç istikrarlı bir para birimi biçimini alır. Fiyatı doğrudan mevcut altın spot fiyatları ile ilgilidir.

ERC-20 çip desteği ve akıllı sözleşme işlevselliği ile bilinen Ethereum blockchain platformuna güvenerek güven kazanmak kolaydır. Sonuç olarak, bir GOLD token satın alırken, kullanıcılar dolaşımdaki token miktarının her zaman şirketin kasasında tuttuğu altın çubuk miktarına karşılık geldiğini garanti eden akıllı bir sözleşme yaparlar. Bu şekilde, kullanıcılar dolaşımdaki tüm talaşları kapsayacak her zaman yeterli altın olduğundan likidite sorunlarından tamamen korunurlar.

Uygun göründüğünde, kullanıcılar altınlarını kolayca satın alabilir, satabilir ve değiştirebilirler. GOLD jetonuyla, kullanıcılar% 99,99 İNCE için 1 gram altın satın alabilirler. Sembolik fiyat açısından, ana şirket bir likidite sağlayıcısı olduğundan, altın mevcut piyasa fiyatlarına çok yakın bir fiyata satın alınabilir. Kullanıcılar ayrıca sınırsız sayıda işlem gerçekleştirebilir.


GOLD Jetonu Aracılığıyla Satın Alınan Tüm Altın, BullionStar ile Işbirliği Içinde Sirketin Güvenliğinde Saklanır

Daha yüksek bir güven seviyesi yaratmak için, GOLD jetonu ile satın alınan tüm altın, BullionStar ile işbirliği içinde şirketin güvenliğinde tutulur. Digital Gold projesi ayrıca dolaşımdaki mevcut token sayısı ve depolanan toplam fiziksel altın miktarı hakkında şeffaf olmayı hedefliyor.

BullionStar ayrıca depolanan toplam altın miktarını belirlemek için kasalar gerçekleştirir. Token kullanıcılarının canlı denetim sertifikasını kontrol etmeleri ve güvenli oynaması tavsiye edilir.
USEFUL LINK


AUTHOR INFORMATION
My Bitcointalk username: Batx_9999
Telegram: t.me/jtaccount2


LEGAL DISCLAIMER
İçerik yalnızca bilgilendirme amaçlıdır, yasal, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler gibi herhangi bir bilgiyi veya diğer materyalleri yorumlamamalısınız. Sitemizde bulunan hiçbir şey, CCA veya herhangi bir üçüncü taraf hizmet sağlayıcısı tarafından bu veya bu tür bir talep veya teklifin yasa dışı olacağı herhangi bir menkul kıymet veya diğer finansal aracı satın almak veya satmak için bir talep, öneri, onay veya teklif sunmaz. bu yargı yetkisinin kanunları.

No comments