Live Price

Crypto Coin Announcement Live Price

Breaking News

Digital Gold Jetonu Nedir, Avantajları ve Gerçek Altına Dönüştürme Şekli

Altın yatırım yapmak için şimdiki zamanda satın alıyor. Forex piyasasında altının temel işlevlerinden biri aktif olarak alınıp satılmanın yanı sıra bir servet deposu olarak hizmet etmektir. ABD doları için olduğu gibi, teklif para biriminin gücü zayıfladığında bu, altın değerindeki değer kazanmasıyla kolayca görülebilir. Bu zenginlik ve göreli fiyat istikrarı, fiyatlarda yüksek dalgalanma riski taşıyan kripto para piyasasına kolayca hizmet edebilir.

Son otuz gün içinde Bitcoin (BTC) ve Gold'un fiyat dalgalanması kullanılarak hızlı bir karşılaştırma kolayca gösterilebilir. Bu dönemde, BTC 4.000 $ 'ın üzerinde fiyat amortismanı yaşarken, altın yaklaşık 62 $' lık dalgalanma nedeniyle sadece hafif bir amortisman yaşadı, bu bilgiler aşağıda grafik olarak gösterilmektedir.


Digital Gold, Altını Nasıl Basit Bir Yerleştirme Aracı Yapar

Fiziksel altınla güvenli bir şekilde desteklenen dijital jetonlara sahip olabileceğinizde neden fiziksel altın tutma güçlüğü ve bununla ilişkili riskleri taşıyın? Suudi Arabistan veya Çin Krallığı'nda yaşamıyorsanız, satın alma yapmak veya başka bir mali sorumluluk almak için ATM'de altın para çekme işlemi yapmanız pek olası değildir. Bu, iyi bir mağazanın günlük harcamalar için değerli olmamasına rağmen, altını altın yapar.


DIGITAL GOLD, ERC20 protokolü ile uyumlu Ethereum tabanlı belirteçler yapmak için altının tokenizasyonu içinde blockchain teknolojisini kullanır. Digital Gold Token (GOLD) adı verilen bu tokenler, şirketin kasasında güvenli bir şekilde saklanan yüksek saflıkta fiziksel altın (% 99 FINE altın) için likidite sağlamaya hizmet eder.

Kasanın boş olup olmadığını merak ediyorsanız (düşündüm çünkü), kasa projenin bir ortaklığa girdiği BullionStar tarafından denetlenir. bu şeffaflığı sağlamak ve tokenize altınların güvenli bir şekilde depolandığını doğrulamak olabilir. Herhangi bir gram altın token edildiğinde, ilgili tortu fiziksel olarak şirketin kasasına taahhüt edilir ve bu nedenle depolanan altın miktarı herhangi bir zamanda doğrulanır.

Jeton satın alma süreci (tokenizasyon sürecine karşılık gelir) akıllı sözleşmeler tarafından kontrol edildiğinden ve blok zincirinin merkezi olmayan altyapısında güvenli bir şekilde saklandığından, işlem ayrıntıları değiştirilemez, böylece daha fazla hesap verebilirlik ve şeffaflık sağlanır.


Digital Gold Jetonu Nedir, Avantajları ve Gerçek Altına Değişim Şekli

Bir Dijital Altın Jetonu (GOLD), 1 gram% 99,9 İNCE altın için kapsama alanı sağlar, bu nedenle fiyatı 1 gram ince altın değerine eşittir. Bir varlık olarak altın aktif olarak çok sayıda piyasada alınıp satıldığı için, fiyatı, hafif fiyat dalgalanmaları da olsa, nispeten istikrarlıdır. Bu dalgalanmaların üstesinden gelmek için, altının spot fiyatı, GOLD'un alım ve satımında gerçek zamanlı olarak kullanılır ve GOLD'un değerinin altının gerçek zamanlı fiyatı ile uyumlu olmasını sağlar.

GOLD, kasa içinde güvenli bir şekilde saklanan altının finansal faaliyetler için kolayca kullanılmasına izin verir. GOLD, fiziksel varlık güvenli bir şekilde saklanmasına rağmen, bir değişim ve takas yolu olarak değerinin nadiren kaybolmasını sağlayarak satın alma, borç verme ve çok daha fazlasını yapmayabilir. Website: https://gold.storage/

Kripto para piyasası çok değişken fiyat dalgalanmalarına tabidir, bu genel kapitalizasyon dalgalanmasında kolayca görülebilir. Kripto para sahipleri piyasadaki büyümeden kolayca yararlanabilir, ancak olumsuz piyasa koşullarında kayıplar çok önemli olabilir. kayıpları durdurmak için, kripto para birimleri olumsuz piyasa koşulları öngörülüyorsa GOLD ile kolayca değiştirilebilir.


Altın satın almak tonlarca evrak işi ve oldukça uzun bir süreç gerektirir, bu fiziksel altının kendisini korumanın değeri olabilir. GOLD jetonu, yatırımcıların sorunsuz veya anonim olarak sorunsuz veya yasal evrakları olmayan internet özellikli herhangi bir cihazı kullanarak gerçek altın elde etmelerini kolaylaştırır ve insanların altın içinde spekülasyon yapmasını kolaylaştırır.

GOLD'un ana şirketi olan DIGITAL GOLD LIMITED, bir likidite sağlayıcısıdır ve Digital Gold platformunun yerel pazarını (Digital Gold Marketplace) ve diğer ikincil ortak borsalarını kullanarak büyük hacimli işlemleri (alım ve satım) kolaylaştırır. Bu, işlemin karakteri ve dolayısıyla hacmi ne olursa olsun hazır bir pazar olmasını sağlar.

Ethereum'da yayınlanan GOLD jetonu, yalnızca Ethereum ağında işlemin gerçekleştirilmesi için ihmal edilebilir ağ ücretleri ile platform tarafından hiçbir transfer ücreti ödemesi gerekmediği için kolayca aktarılabilir.

USEFUL LINK


AUTHOR INFORMATION
My Bitcointalk username: Batx_9999
Telegram: t.me/jtaccount2


LEGAL DISCLAIMER
İçerik yalnızca bilgilendirme amaçlıdır, yasal, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler gibi herhangi bir bilgiyi veya diğer materyalleri yorumlamamalısınız. Sitemizde bulunan hiçbir şey, CCA veya herhangi bir üçüncü taraf hizmet sağlayıcısı tarafından bu veya bu tür bir talep veya teklifin yasa dışı olacağı herhangi bir menkul kıymet veya diğer finansal aracı satın almak veya satmak için bir talep, öneri, onay veya teklif sunmaz. bu yargı yetkisinin kanunları.

No comments