Live Price

Crypto Coin Announcement Live Price

Breaking News

Digital Gold, Kriptografiniz Için Standart Altın

Ayrıntılı dijital altın projesine odaklanmadan önce, sayısallaştırılmış altının kripto para piyasası ile neden bu kadar alakalı olduğuna dair bir genel bakış sunmak önemlidir. Finansal piyasada halihazırda büyük miktarlarda fon bulunan halka açık birkaç altın fonu (ETF) bulunmaktadır. Örneğin, SPDR Altın Payları (GLD) şu anda 36 milyar dolardan fazla bir piyasa değerine sahip ve bu da altının dünya çapındaki yatırımcılar için cazip bir varlık olarak kaldığını gösteriyor.

Altın piyasasının toplam sermayesini belirlemek zordur, ancak 100 milyar dolar eşiğini aşıyor. Satın alınan ve depolanan altın miktarına kıyasla bu fonlara yatırılan basit sermaye miktarı basit bir sonuca yol açar: genel halk fiziksel altın satın almak, saklamak ve işlemek istemez.


Digital Gold, Kriptografiniz Için Standart Altın

Bu ifadenin nedenleri farklıdır, ancak birçok kullanıcı zaten finansal piyasaya alışkındır. Gerçek altın satın almak ve depolamak katı yasal prosedürlere ve güvenlik önlemlerine uyum gibi komplikasyonlarla ilişkilidir. Bu nedenle, tüketiciler bu sorunlarla başa çıkmak için üçüncü bir tarafı dahil etmeyi tercih ederler. Bu senaryoda, ETF'lere uygun bir alternatif sembolize altın satın almaktır.

Bu, kullanıcılara çeşitli avantajlar sunan Digital Gold projesinin tam olarak ne olduğudur. GOLD belirteci ile sayısallaştırılmış altın satın alarak müşterilerin hesaplarının engellenmesi riski yoktur. Bu genellikle katı koşullarından dolayı aracılarla olur, ör. B. Bir ülkede sınırlı bulunabilirlik, iş sınırları veya kişisel bilgi için istilacı talepler. Öte yandan, kullanıcılar GOLD belirteci ile istedikleri her şeyi kimliklerini açıklamadan pazarlık edebilirler.


Finansal Piyasaların ve Ilgili Yatırım Araçlarının Dijitalleşmesini Teşvik Etmek Için Dijital Altın

Digital Gold, finansal piyasaların ve ilgili yatırım araçlarının dijitalleşmesini teşvik etmeyi amaçlayan blockchain tabanlı bir projedir. ERC-20 Ethereum'a dayanan GOLD jetonu aracılığıyla kullanıcıların fiziksel altın kapsamı satın almalarına izin vererek bunu başarmayı umuyor. Projenin kullanıcıları, altın pazarı ve tüm blockchain teknolojisi için birçok avantajı var.

Bu anlamda müşteriler, platformu GOLD jetonunu hemen satın almak için kullanabilir. Her parça, şirketin kasalarında depolanan% 99,99 ince altın gramına karşılık gelir. Jetonlarla kullanıcılar, nakit işlemleri veya varlıkları depolamak için dolaylı olarak altın kullanabilirler. Bu, kullanıcı karmaşık prosedürleri izlemek zorunda kalmadan gerçekleştirilir. Web sitesi: https://gold.storage/

Jeton, altının spot fiyatının değerine bağlıdır, bu nedenle istikrarlı bir rol oynar. Bu, kullanıcılara uzun vadede yükselen altın fiyat trendlerinden yararlanma fırsatı verirken, kendinizi kripto para piyasasında oynaklıktan korumanızı sağlar. Likidite her zaman garanti edilir, çünkü dolaşımdaki tokenlerin sayısını ve kasada depolanan altın miktarını kontrol etmek için bağımsız canlı denetimler yapılabilir.

Altının dijitalleşmesi, insanların binlerce yıldır aradığı ve kullandığı değerli metalin küresel çekiciliğini geliştirmeyi bırakmayacak. Altın ve blockchain teknolojisinin çapraz uygulaması, blockchain'in finansal piyasada devrim yapma potansiyelini gösteren bir başka başarılı senaryodur.


Sorunları Cözmek Için Blockchain Kullanın

Blockchain'den bahsetmişken: Digital Gold projesindeki uygulama, Ethereum blockchain yoluyla anında ve ekonomik işlemler, onaylanmış tüm işlemlerin değişmezliği (tekrar faturalandırma riski olmadan) ve küresel ağın güvenliği ve siber saldırılara karşı koruma da dahil olmak üzere çeşitli yenilikçi işlevler sağlıyor. , akıllı sözleşme işlevselliği (satın alınan her kart için hemen altın satın alınmasını sağlar), piyasa şeffaflığı, tüm ERC20 portföyleri için destek ve ortak alışverişi sırasında GOLD tokeninin müzakere edilmesinde destek.

GOLD token topluluğu, jetonu hemen satın almak ve / veya satmak için Digital Gold Marketplace'i kullanabilir. Ana şirket aynı zamanda bir likidite sağlayıcısı olduğundan, kullanıcılar Ethereum'a dayalı olarak yıllık hizmet ücretleri ve işlemler için genel "gaz" maliyetinin yanı sıra hiçbir ek ücret ödemeden istedikleri kadar işlem yapabilirler.

Digital Gold projesi, herhangi bir crowdfunding çalışması yapılmadığı için ilk nakit teklifi değildir. Tüm işlemler kendi kendini finanse ettiği için, GOLD jetonunun her satın alınması, bir sözleşmeye dayanarak derhal ve akıllı bir fiziksel altın satın alınmasına yol açar.

Altın piyasasına küresel ilgi, borsada işlem gören altının (ETF) 100 milyar dolar eşiğini aşması olarak bilinir. GOLD jetonuyla, kıymetli metaller artık servet ve bir yatırım aracı saklama yönteminden daha fazlası olabilir. Blockchain ile altın artık her türlü işlem için bir ödeme aracı olarak kullanılabilir.
USEFUL LINK


AUTHOR INFORMATION
My Bitcointalk username: Batx_9999
Telegram: t.me/jtaccount2


LEGAL DISCLAIMER
İçerik yalnızca bilgilendirme amaçlıdır, yasal, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler gibi herhangi bir bilgiyi veya diğer materyalleri yorumlamamalısınız. Sitemizde bulunan hiçbir şey, CCA veya herhangi bir üçüncü taraf hizmet sağlayıcısı tarafından bu veya bu tür bir talep veya teklifin yasa dışı olacağı herhangi bir menkul kıymet veya diğer finansal aracı satın almak veya satmak için bir talep, öneri, onay veya teklif sunmaz. bu yargı yetkisinin kanunları.

No comments