Live Price

Crypto Coin Announcement Live Price

Breaking News

Digital Gold, Güvenli Bir Şekilde Altın Depolayın ve Ödeme Yapın

Blockchain, ilk blockchain adı, bilgileri şifreleme ile bağlantılı ve zaman içinde genişleyen veri bloklarında depolayan hiyerarşik bir veritabanıdır. Her bilgi bloğu başlatma süresi hakkında bilgi içerir ve bir önceki bloğa bir zaman kodu ve işlem verileri ile bağlanır. Blockchain, veri değişikliğine direnmeye yöneliktir: Bilgiler ağ tarafından kabul edildiğinde, değiştirmenin bir yolu yoktur.

Blockchain, yüksek bizans hatalarına toleransı olan hiyerarşik otomatik veri işleme sistemi kullanan tasarım tarafından garanti edilmektedir. Böylece Blockchain tarafından merkezi olmayan bir konsensüs sağlanabilir. Bu yüzden Blockchain olayları, tıbbi kayıtları, işlem işlemeyi, noter onayını, kimliği ve kökenini kanıtlamak için uygundur. Bu durum, veriler küresel ticaret bağlamında değiştirildiğinde önemli sonuçların ortadan kaldırılmasına yardımcı olma potansiyeline sahiptir.

Son birkaç yıldır, Blockchain teknolojisi kripto para birimi işlemlerinin geçmişini kaydetmek için bir araç olarak kullanılmıştır. Bitcoin, titiz müşterileri ikna ettiğinde başarılı oldu ve hızla büyüdü. Bitcoin kesinlikle değerlidir ve çevrimiçi olarak güvenli bir şekilde işlem görür ve saklanır. Herkes Bitcoin'in endüstriyel devrim için yepyeni bir dönem açacağını düşünüyor, blok zinciri teknolojisinin yaygın olarak kullanıldığı 4.0 yaş.

Blockchain teknolojisinin geleceği: Blockchain'in ortaya çıkması, kişisel bilgisayarlar veya İnternet doğduğunda daha da kilometre taşları olarak ortaya çıkıyor, bu yöntem toplumu anlama ve tanıma şeklimizi değiştirecek. en büyük potansiyel Akıllı Sözleşmeyi kullanmak için bir yer yapmaktır: sözleşmeler ve işlemlerdeki anlaşmalar, kesin aracı olan taraflar arasında bilgi ifşa edilmeden teyit edilirken, her şeyin en şeffaf ve kesin olmasını sağlar.


Öte yandan, Altın, altın paraları veya diğer metal numaralarını çıkararak ve tanıyarak veya kağıt para araçlarıyla dünya çapında bir para birimi dönüştürme yöntemi olarak yaygın olarak kullanılmaktadır. çıkarılan paranın tüm değerinin bir altın rezervi ile temsil edildiği bir altın standardı yaratarak altına dönüştürülür.

Altının dijitalleştirileceğine inanıyor musunuz? Altın sayısallaştırmada blockchain uygulama projesinden bahsediyorum. DIGITAL GOLD projesi fiziksel altını dijital altına çevirecektir. Bu projenin daha önce hiç görmediğim cesur fikirlerle dolu ama umut verici ve yaratıcı bir proje olduğu söylenebilir. Bu proje, altın ve diğer dijital ekosistemler arasındaki boşluğu kapatmaya yardımcı olur.


DIGITAL GOLD Güvenli Bir Şekilde Altın Depolayın ve Ödeme Yapın

DIGITAL GOLD desteklenen bir blockchain teknolojisi projesidir. Bu projenin amacı finansal piyasayı dijitalleştirmek ve aynı zamanda kalkınma yatırım araçlarını dijitalleştirmek. Digital Gold projesi, Ethereum ERC-20 destekli Gold token yayınlayacak ve fiziksel altınla desteklenecek. Kullanıcılar hiçbir dezavantaj olmadan hemen Altın satın almalıdır. her 1 GOLD jetonu 1 gram fiziksel altın% 99,99'a eşit olacaktır. dolayısıyla müşterilerin güvenebileceği özel şey şirketin deposunda depolanan fiziksel altındır. Bu, müşterilerin şirketin projesine gerçekten inanmasını sağlar. Token satın alan müşteriler dolaylı olarak işlem yapabilirler (proje blockchain teknolojisi ile uygulandığı, düzenli işlemler gibi karmaşık prosedürler gerektirmediği için işlemler hızlı bir şekilde yapılır), mülkünüzü kaydedilmiş olarak saklayabilir.

Başka bir harika nokta, müşteri GOLD jetonunu satın aldığında, bu jetonun değeri o noktadaki fiziksel altın fiyatına göre sabitlenir. Yani GOLD jetonu, müşterilerin kripto para piyasasında piyasa oynaklığına karşı korunmasına yardımcı olurken, müşterilerin altının uzun vadeli fiyat artışlarından faydalanmalarına yardımcı olan Stablecoin ile aynıdır. Website: https://gold.storage/


Şu anda, Blockchain teknolojisinin ödeme haline getirilmesi daha popüler hale geliyor ve altın sayısallaştırma bu nadir metalin çekiciliğini kesinlikle artıracak. bu, ALTIN ​​tokeni için likidite yaratarak likiditenin sıklıkla korunduğu her zaman müşterilerin müşterilerin piyasada dolaşmakta olan Altın tokenlerinin miktarını ve dolayısıyla Token sayısının stokta ne kadar depolanacağını kolayca garanti edebilir. Likidite, projenin hayatta kalmasıdır.

Blockchain teknolojisinin Digital Gold projesine uygulanması: blockchain teknolojisinin bu projeye uygulanması, işlem yeteneğini artırmaya yardımcı olur, işlemler hızlı bir şekilde yapılır, işlem ücreti inanılmaz derecede düşüktür, Ethereum bloğu aracılığıyla uygulanır. müşteri bilgilerinin güvenliği ayrıca ağ saldırıları ile garanti edilir, akıllı sözleşme uygulamaları tüm ERC20 cüzdanlarını ve ticaret platformlarındaki (ortak platform) Altın jetonlarını destekler. Blockchain teknolojisinin geliştirilmesiyle, altın artık tüm işlemler için bir ödeme görevi görebilir, altın sadece depolanmakla kalmaz, aynı zamanda bir yatırım aracı olarak da işlem görür.

USEFUL LINK


AUTHOR INFORMATION
My Bitcointalk username: Batx_9999
Telegram: t.me/jtaccount2


LEGAL DISCLAIMER
İçerik yalnızca bilgilendirme amaçlıdır, yasal, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler gibi herhangi bir bilgiyi veya diğer materyalleri yorumlamamalısınız. Sitemizde bulunan hiçbir şey, CCA veya herhangi bir üçüncü taraf hizmet sağlayıcısı tarafından bu veya bu tür bir talep veya teklifin yasa dışı olacağı herhangi bir menkul kıymet veya diğer finansal aracı satın almak veya satmak için bir talep, öneri, onay veya teklif sunmaz. bu yargı yetkisinin kanunları.

No comments